Jesteś tu przy mnie

W okresie studiów wynajmowałem pokój w mieszkaniu 3 pokojowym, pozostałe pokoje zajmowała pewna dwoje i Kasia, słuchaczka wyższej uczelni II roku medycyny. Kasia była długowłosą blondynką o przeciętnej urodzie natomiast jej niesamowicie seksowna dupcia spośród długimi zgrabnymi nóżkami i istotnie wielgachny, czerstwy piersi powodował, iż była ikoną seksu.

kliknij po wiecej

Mieszkaliśmy nuże parę miesięcy łącznie natomiast tak długo jak miałem dziewczynę hamowałem swoje głód w stosunku aż do Kasi. Na nieszczęście w końcu rozstałem się z moja laską a spośród każdym dniem nabierałem większej ochoty na współlokatorkę. Głównie, iż Kaśka czuła się nader swobodnie zaś po mieszkaniu chodziła w ogromnie króciutkiej spódniczce czy też nawet w samej bieliźnie, twierdząc, iż aliści nago nie chodzi oraz nie mówiąc o tym nie wstydzi się swojego ciała. W istocie kształty miała boskie!

zobacz wiecej

Pewnej soboty Kasia przekroczyła jakkolwiek granicę. Miała chodzić wieczorową porą na imprezę, w przybliżeniu południa przyszła do mnie spośród zapytaniem , w której spódniczce będzie jej ładniej. Pokazując mi spódniczki miała na sobie owszem koronkowy stanik zaś takie same majteczki natomiast na ślicznych nóżkach pończoszki. Doradzając jej, w myślach już ją ruchałem, byłem właściwie niespokojny, iż nie mogłem o na kształt innym sądzić. Jak wychodziła ode mnie powiedziała, iż jeszcze się ździebko prześpi przedtem imprezą.

tutaj

Płeć piękna zaczęła bezgłośnie uskarżać się, po chwili zacisnęła nogi na mnie tudzież oddała mi się cała, stękała oraz jęczała już dość hałaśliwie, Ego zupełny trwanie ją waliłem, wkładając głębiej tudzież mocniej kutasa. Nie mogłem podobnie podeprzeć się sterczącym sutkom a lizałem namiętnie jej wielkie , jędrne cycuszki Wiedziałem ,że mogę zdziałać z nią co owszem będę chciał.

Klęknąłem poprzednio nią zaś podniosłem jej nóżki trzymając je rękoma. Od nowa wsadziłem swoją pałę w mokrą cipkę i posuwałem ile miałem sił. . Kasia aktualnie kompletnie odpłynęła spośród rozkoszy jaką dawał jej mój kutas, po chwili kazałem jej się przestawić.

kliknij po wiecej

Bez słowa zrobiła owo, tudzież ego opierając ręce na jej pleckach rżnąłem ją w cipkę od czasu tyłu. Patrząc na jej seksowną dupcię podnieciłem się coraz z większym natężeniem tudzież posuwałem ją mocniej a szybciej. Kaśka długo już nie wytrzymała i wydała z siebie hałaśliwy , wydłużony wycie, zaraz po niej a ja doszedłem zalewając jej cipeczkę spermą.

Po wszystkim wycałowałem jej seksowne pośladki, które dały mi tyle rozkoszy i ubierając się powiedziałem do niej:

www

Kaśka poszła na imprezę oraz ja zaspokojony wieczorową porą położyłem się drzemać. W środku nocy obudził mnie dowolny granda, zorientowałem się, że to Kasia wróciła i się kąpie. Próbowałem jeszcze raz zasnąć.

Nagle znakomitość wszedł aż do mojego pokoju, zapaliłem lampkę zaś ujrzałem ją! Stała nad moim łóżkiem w białej jedwabnej koszulce, która zasłaniała raptem jej płaski brzuszek.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC