jej pupy i pleców powodowały znowu to dziwne swędzenie jej pizdeczki

Na te słowa jegomość wyszczerzył zęby oraz odkąd razu powędrował dłonią na genitalia dziewczyny. Biło od czasu niego na całego, zaś z wykorzystaniem luźny towar majtek przebijała wilgotność. Gabrysia była obecnie porządnie podniecona tymi pieszczotami, którymi obdarował ją do tej pory, a ale owo było jeszcze nul w porównaniu do tego, co nie wcześniej zamierzał uczynić. Ścisnął jej cipkę oraz usłyszał beztroski wycie dziewczyny blisko swoim uchu. Popatrzył w jej rozmydlone z rozkoszy oczy a złożył całunek na każdym z nich. Zadarł jej spódniczkę oraz położył się na kanapie, twarzą na kroczu dziewczyny. Spod paska majtek wyciekały soki podniecenia, które zlizał ze smakiem, po czym przesunął ów linia w bok a przypatrzył się pięknej cipce, którą ongi w samej rzeczy prawidłowo znał. W gruncie rzeczy nie zmieniła się za masa odkąd tamtego czasu – nieustająco była zadbana i, owszem jak pamiętał, lekko zaróżowiona. W miarę, gdy dziewka się podniecała, jej skarb przybierał raz za razem ciemniejszy odcień czerwieni. Była pomyślnie wygolona, w następstwie tego z łatwością jest dozwolone było ujrzeć, jak się rumieni.

zobacz

Wsunął w nią język, natomiast młoda aż wygięła się poniżej jego pieszczotą. Wiercił nim w niej, dostarczając co chwila przyjemniejszych odczuwać swej chrześniaczce. Po jakimś czasie wstał, żeby nie uczynić jej za wcześnie, natomiast wsunął ręce pod sweterek. Brnąc nimi w górę, unosił go natomiast obserwował, podczas gdy wyłania się spod niego coraz większa punkt programu ślicznego brzuszka. Ucałował pępek, po czym sunął językiem coraz to wyżej, wspólnie w środku unoszącym się sweterkiem. W końcu na blask dzienne wychynął cudny biust, zasłonięty różowym, koronkowym stanikiem, z wykorzystaniem kto wszelako bodajże było brązowe brodawki. Dziewka uniosła ramiona, tak aby umożliwić zdjęcie swetra, co wujaszek uczynił szybkim ruchem tak aby czym prędzej rzucić go za siebie. Potem wsunął żądne dotyku jej ciała dłonie pod biusthalter a zsunął go w ponurość. Wyskoczyły z niego dwa średniej wielkości, cudowne kuleczki, przyozdobione na czubkach pięknymi sutkami, sterczącymi nie mniej niż członek męski mężczyzny. W dużym stopniu urosły od czasu, podczas gdy Albert widział je przeszły uderzenie, obok nastoletniej coraz wówczas Gabrysi. Złapał je dłońmi zaś zaczął ugniatać, delektując się ich miękkością zaś jędrnością. Formował w swoich dłoniach ich postać, zabawiał się sutkami, ciągając za nie gdy za krowie dójki natomiast wykręcając na wszystkie okolica. Gabrysia mrucząc seksownie spośród zadowolenia, oparła się na kanapie i czekała, aż wuj się nabawi.

przejdz

Po jakimś czasie zaczął brać obydwa cycuszki na zmianę do ust, śliniąc je oraz przygryzając trochę. Młoda w tym czasie rozpięła mu rozporek i zsunęła w depresja jego sztany, po czym pomasowała chwilę za pośrednictwem bokserki jego nabrzmiałego penisa. Po chwili zsunęła je zaś przypatrzyła się wielkiemu, owłosionemu członkowi. Posmyrała go palcem po czułym punkcie, na co Albert aż wyprostował się z rozkoszy. Patrzył, gdy dziewczę zabawia się jego sprzętem, a po chwili pochyla się powyżej zanim zaś bierze go aż do cmok. Ssała go z lubością oraz namiętnie, rozkosznie drażniąc języczkiem jego główkę. Facet w tym czasie cały czas zabawiał się jej piersiami, co ano go podniecało, iż bez mała wytrysnął w buziak bratanicy. Ta atoli w porę przerwała zaś pociągnęła wujka wewnątrz fallus, w rzeczy samej, aby usiadł blisko niej na kanapie. Uczynił to a, po chwili wspólnych pieszczot, wsunął się pod pupkę swojej chrześniaczki i przycisnął ją do swego członka. Siedziała mu w tym momencie na kolanach, oraz jego członek znajdował się pośrodku gorącymi pośladkami. Zacisnęła je na przedtem, zaś on w zamian uszczypnął jej sutki. Obydwoje westchnęli, po czym Gabrysia podsunęła się w górę, w istocie, iżby jej cipka zetknęła się z przyrodzeniem Alberta.

czytaj

ściekający z niego śluz zmieszał się z jej sokiem podniecenia. Wujek Al Uniósł lekko miednicę a wsunął się bryła w pochwę swej Gabrysi. Pomogła mu ręką obrać słuszny ruch, po czym obydwoje naparli na siebie tudzież wielka niedostateczny zagłębiła się w ciasnej cipeczce, wypełniając jej najgłębsze zakamarki. Zaczęli nieznacznie dotykać biodrami. Gabrysia jęczała słodko, natomiast Albert postękiwał, obydwojgu robiło się co chwila lepiej. Ich ruchy stawały się szybsze i szybsze, aż w końcu przerodziły się w agresywny galop, kto połączony z nieokrzesanym wrzaskiem dziewczyny dawał intuicja, nieomal brali udział w rodeo. Jej bufory latały w górę i w dno, utrudniając Alowi pozycja na nich swych łap. Pieścił całe jej młode, seksowne ciało, no tak na niego napalone. Wkrótce poczuł zbliżający się szczyt. Zacisnął dłonie na bokach dziewczyny i stęknął:- Ughhhhhh…!

kliknij

Jego gorące nasienie rozlało się w pochwie, wypełniając ją jeszcze bardziej natomiast stymulując ją w dodatku. Podwoiło to moc doznań dziewczyny, która wnet po swoim wujku osiągnęła masywny orgazm i zawyła gdy zarzynana świnia, wbijając ciężko paznokcie w skórę kanapy. Obydwoje zwolnili ruchy oraz napawali się krótką chwilą rozkoszy. Gabrysia odchyliła głowę w tylna część, opierając ją na ramieniu chrzestnego, a on przyłożył wargi do jej szyi zaś całował jej delikatną skórę. Po wszystkim, stale nie wychodząc z siebie, dzięki jakiś okres siedzieli naprawdę oraz dochodzili aż do siebie. Albert gładził Gabrysię po piersiach.

- Widzisz, wujek ma stale rację. Wypada się słuchać wujka, albowiem wie, co mówi – powiedział mocno typek – mówiłem, iż będzie fajnie, kiedy wrócimy do naszych ulubionych czynności.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC