jej pupy i pleców powodowały znowu to dziwne swędzenie jej pizdeczki

Podczas gdy Gabrysia była dziewiętnastoletnią dziewczyną, postanowiła wywnioskować się odkąd swojego wujka. Wzdłuż, iż z mieszkania w ogólności spośród przed płynęło krocie korzyści, nie na to samo materialnych, niemniej jednak również seksualnych, uznała, iż najwyższa pora jeżyć się się samodzielną. Jednak była nieśmiałą dziewczyną, to ze względu swej nietuzinkowej urodzie znalazła sobie chłopaka, społem z którym zamieszkała w domu odziedziczonym po zmarłym zanim paroma laty ojcu. Szybko wzięła ślubowanie ze swym ukochanym, po czym urodziła spośród przed członek rodu. Jegomość tamten był jego osoba na tak wiele operatywny, bodaj według swej żony, iż znalazł sobie dosyć poprawnie płatną pracę oraz mógł dodawać otuchy rodzinę. Na nieszczęście nie okazał się tymczasem istotnie rzetelny, jak zrazu zdawało się Gabrysi, dlatego że podczas gdy zdał sobie sprawę, jaka odpowiedzialność tudzież ograniczenie wolności wiąże się z ojcostwem, wziął nogi w ciągu pręga tudzież zostawił swą małżonkę samą z dzieckiem.

kliknij po wiecej

Zniknął gdzieś tudzież nikt nie wiedział dokąd, z racji czemu uniknął płacenia alimentów. Młoda, dwudziestodwuletnia nie prędzej rozwódka została zdana zaledwie na siebie. No jej się choć na początku wydawało, niemniej w krótkim czasie okazało się, iż była w błędzie. Przypomniała sobie bo o swym wspaniałym ojcu chrzestnym, któremu zawdzięczała bardzo moc, natomiast mogła coraz więcej. Był on w stanie unieważnić wszystkie jej problemy. Nieobecność pieniędzy figa w celu niego nie znaczył, ponieważ był nader zamożnym człowiekiem, atoli młoda, samotna dzierlatka ma i inne potrzeby, niż osiągnięcie pieniędzy – ale od straciła męża, nie miała spośród kim dopuszczać ujścia swoim seksualnym żądzom. Serdecznie wspominała, podczas gdy w ciągu dawnych czasów owo przed chwilą wujek zajmował się zaspokajaniem jej potrzeb. Na samą myśl o przed poczuła, kiedy robi jej się mokro w kroku. Czym raczej przeto zatelefonowała do swego byłego opiekuna, aby wystąpić z propozycją mu „spotkanie po latach”, gdy to nazwała w swojej głowie, natomiast od czasu ostatnimi czasy się widzieli nie minęło całkiem aż rzeczywiście dużo czasu.

kliknij po wiecej

Kasztelan Albert ucieszył się, jak zadzwoniła do niego córka chrzestna. Chciała się spotkać, tedy zaprosił ją do siebie myśląc, iż ciepło będzie zobaczyć się z nią w końcu. Od momentu wyprowadziła się od momentu niego, widywali się nieczęsto, tudzież tymczasem naprawdę dobrze spędzało im się łącznie okres. Przygotował spaghetti gwoli obydwojga, otworzył najlepsze i najdroższe pik, jakie posiadał zaś czekał na swą Gabrysię. Gdy w końcu przyszła, przywitali się ciepło wpadając sobie w objęcia, po czym typek zaprosił dziewczynę aż do stołu. Najedli się, popili pik, powspominali dawne czasy. Dobrze im się rozmawiało, przecież Albert czekał, podczas gdy w końcu przejdą aż do czynów. Wspominał sobie piękne chwilę, podczas gdy owo jeszcze mieszkali w sumie i w charakterze mecenas Gabrysi, doprowadzał ją do orgazmów swym językiem, potem przypomniał sobie, jak przypadło mu misja rozdziewiczenia jej w trakcie pewnej kąpieli, odkąd tych myśli poczuł, iż zrobiło mu się sztywno w portkach. Pejzaż dziewczyny wystarczająco nie pomagał – była podczas gdy na ogół seksownie ubrana, w krótką miniówkę i ograniczony, uwydatniający zderzaki sweterek. Wstał spośród fotela zaś usiadł na kanapie kołowrót Gabrysi. Nalał jej kolejną lampkę grzech a spojrzał na seksowne nóżki, przyciemnione materiałem cielistych pończoch.

kliknij tutaj

Nieprzerwanie rozmawiając, przysuwał się do niej powoli, aż zetknęli się ramionami. Gabrysia trajkotała, opowiadając mu o swym ożyciu zaś o problemach. ździebko go one obchodziły, lecz udawał, iż słucha z zaciekawieniem. Nieomal przelotem położył dłoń na udzie dziewczyny. Poruszyła zanim nerwowo, tudzież Albert ścisnął je z trudem. Na chwilę zapadła głucha cisza, którą typek przerwał pytaniem:

- Pamiętasz, na czym furt lubiliśmy odpędzać czas?
- Na różnych rzeczach… – odpowiedziała spośród zamyśleniem.
- A na czym najbardziej? – Nakierował ją, puszczając aż do niej gała.

kliknij

Zarumieniła się zaś uśmiechnęła nieśmiało. Albert przesunął ręką po jej udzie, aż jego wąski palec wśliznął się poniżej krótką spódniczkę. W gruncie rzeczy liczyła na owo od czasu początku, aliści teraz, po tylu latach przerwy w „stosunkach” z wujkiem, poczuła się ileś speszona. Albert wszelako nie proch żadnych hamulców, położył drugą rąsia na drugim udzie dziewczyny zaś gładził obydwie jej piękne, długie nóżki, czekając na odpowiedź.

- Pamiętam – powiedziała w końcu, zniżając głos.
- Szkoda, iż te czasy nuże się skończyły, nie uważasz? – Kontynuował Albert jednoznacznym tonem.
- ściśle mówiąc, trochę szwank, toż co uczynić, Chronos upływa, bytowanie się zmienia…

przejdz

Mimo to jednakże możemy ponowić się do tych pięknych czynności, które obydwoje w istocie ciepło wspominamy – uśmiechnął się kącikiem ust oraz wsunął rękę niebezpiecznie całkowicie pod spodem spódnicę, na tyle, że nie dotykał w tej chwili pończoszki ale wręcz gołe cielsko powyżej nią. Gabrysię aż przeszedł dreszcz, jak silna graba wuja Ala gładziła palcami wewnętrzną stronę jej uda, nieomal dotykając do pachwinek.

- Z pewnością, że możemy, wujku… – Rzekła niepewnie dziewoja, dotykając policzka Alberta. Bo miała zamysł zawołać go nadal o odsiecz finansowe, to nie mogła lecz zastrzec mu teraz tej drobnej, cielesnej przyjemności. Zresztą… Sama tego pragnęła istotnie samo podczas gdy jego osoba, o ile nie jeszcze z większym natężeniem.

This entry was posted in Dirty Hippie Radio and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.

?>

Dirty Hippie Radio, LLC